Finále 12. ročníka OHL v Lopašove

ŠK Lopašov          / TS ŠK Lopašov / TS

V nedeľu 25.2. sa ukončilo FINÁLE už 12. ročníka OHL (oblastnej hokejbalovej ligy) v Lopašove

Vo finále sa stretli minuloroční finalisti a to ŠK Lopašov a HK Častkov.

HK Častkov /TS

Na začiatku tretieho finálového zápasu vládla vynikajúca atmosfére ktorú dotvárali domáci i hosťujúci fanúšikovia podporovanými bubnami a rapkáčmi. Vyše 100 divákov hnalo obe mužstvá dopredu.

Prvú tretinu boli lepší domáci ktorý odskočili na 4:1 a zdalo sa že je po zápase. Lenže hostia z Častkova vrhli všetko do útoku a podarilo sa im v druhej tretine dotiahnuť na 4:3 a na začiatku 3 tretiny aj vyrovnať. Druhú tretinu boli teda lepší hostia a zaslúžene sa dotiahli.

Po dve presilovky na oboch stranách neboli využité a tak rozhodli maličkosti a šťastnejší domáci zásluhou 2x Baláža Dominika a 1x Ravasa Ivana strhli vedenia na svoju stranu ale opäť lepší Častkov sa zase dotiahol zásluhou Kalužu Jána a Ilčíka Jakuba.

Hostia odvolali brankára ale domáci umnou hrou a spečatením víťazstva do prázdnej brány Radkom Valúchom zaslúžene zvíťazili. Častkov si zaslúži absolutóriom za celú sezónu, hrali pekný hokejbal. Bohužiaľ im finále opäť nevyšlo.