Slavoj Trebišov – FC Rohožník 1:2 (0:2) Slavoj Trebišov – FC Rohožník 1:2 (0:2) Maťo Goga

Plný bodový zisk si doviezli futbalisti FC Rohožník z východu republiky, keď vďaka úvodnému polčasu, ktorý vyhrali 2:0, získali tri body v Trebišove.

Slavoj Trebišov – FC Rohožník 1:2 (0:2) TV Huste

Slavoj Trebišov – FC Rohožník 1:2 (0:2)

Góly: 71. Danko – 7. Horvát, 36. Frimmel. Rozhodoval: Holas, ŽK: Verčimák – Frimmel, Herman, Meliš, Ščepka, Trefil, 200 divákov.

Slavoj Trebišov: Melichar, Šimko, Matta, Krajňak, Ilinjo, Verčimák (80. Pálfi), R. Begala, Michlík (58. Košuda), Bajtoš (58’ Romulo), Danko, Rypák (46. Straczek)

FC Rohožník: Trefil - Škuta, Holub (46. Kiss), Hitka, Ambra (87. Meliš), Pittner (90. S. Milota), Horvát, Privrel, Fila (68. Hermann), Frimmel, Tomovič (68. Ščepka)

Futbalistom zo Záhoria vyšiel výborne úvod stretnutia, keď už v 7, minúte zahrávali rohový kop. Loptu síce domáca obrana dokázala dostať pred pokutové územie, ale tam sa k lopte dostal Horvát a jeho parádna strela skončila v pravom hornom rohu bezmocného Melichara. V 27. minúte mohla byť úspešná podobná štandardná situácia na strane domácich, keď naopak hráči hostí dostali po rohovom kope loptu zo šestnástky a do brány sa ju snažil dostať Vermičák. Lopta však cez spleť tiel neprešla a ani dorážka nebola presná. A tak udrelo na druhej strane. Výkop Trefila predlžoval aktívny Frimmel na Tomoviča, loptu odvrátila defenzíva východniarov späť k Frimmelovi a ten strelou z hranice šestnástky, ktorá bola mierne tečovaná, dostal hostí do dvojgólového vedenia.

Domáci sa ani v úvode druhej časti nevedeli dostať do výraznejšieho tlaku. Prvú vážnejšiu šancu mal striedajúci Romulo, jeho pokus však tesne minul ľavý horný roh Trefilovej brány. ˇo sa nepodarilo brazílskemu útočníkovi, to už vyšlo Dankovi v 71. minúte, ktorého pokus spoza šestnástky mieril presne do ľavého horného rohu a domáci zacítili ešte šancu na bodový zisk v tomto stretnutí. V 80. minúte siahal po vyrovnaní Romulo, ale jeho prízemnú strelu výborne zlikvidoval Trefil. Záhoráci si už záverečnú časť zápasu postrážili a domácich do žiadnej výraznejšej šance nepustili a na svoje konto si do tabuľky pripísali dôležité tri body.