Canaria Malacky si napravila chuť vysokým víťazstvom nad Prievidzou

1. SFC Canaria Team Malacky - FSC Prievidza 7:1 (3:0) 1. SFC Canaria Team Malacky - FSC Prievidza 7:1 (3:0) AA

Po úvodnej vysokej prehre si v druhom tohtosezónnom zápase napravili futsalisti Canaria Malacky chuť a Prievidzu zdolali vysoko 7:1.

2. SNL – Openliga - 5.kolo

1. SFC Canaria Team Malacky - FSC Prievidza 7:1 (3:0)

Góly: 2. Hitmar, 5. Mário Lörinczi, 13. Haramia, 27. Marko Lörinczi, 29. Ronec, 35. Haramia, 36. Ronec - 24. Beka.

Zostava: Závoník – Ronec, Hitmar, Foltýn, Buzek, Sakar “C“, Lorinczi Mario, Lorinczi Marko, Švec, Haramia

ŽK: Mário Lörinczi, rozhodovali: Bárta, Janík,  30 divákov

Úvodný domáci zápas sa vyvíjal od začiatku v prospech Záhorákov. Už v 2 minúte sa po peknej kombinácií presadil Hitmar bombou do šibenice. V 5. minúte sa z uhlu krásnou strelou prezentoval Mario Lörinczi a bolo 2:0. Celý úvodný polčas domáce mužstvo jednoznačne dominovalo. Viacero šancí však domáci nevyužili. O nápravu sa postaral v 13. minúte Haramia a stanovil tak výsledok prvej časti na 3:0. V druhom polčase sa hneď v úvode presadili aj hostia keď v 24. minúte skrytou strelou spoza obrancov skóroval Beka. O pár minút neskôr ale Marko Lörinczi opäť vrátil domácim vedenie o tri góly krásnou prízemnou strelou.  V 29. minúte sa presadil Ronec po peknej spolupráci a zvyšoval už na 5:1. Domáci hráči pridali ešte ďalšie dva presné zásahy a to v 35. minúte zásluhou Haramiu a o minútu neskôr uzavrel na konečných 7:1 Ronec po nádhernej individuálnej akcií.

Canaria Malacky zároveň pozýva na svoj ďalší domáci zápas proti FK Orion Tip Bánovce nad Bebravou, ktorý sa uskutoční 24. novembra o 20:00 v športovej hale Malina.

Jakub Hitmar ( hráč 1.SFC Canaria Team Malacky): "Po vysokej prehre z prvého stretnutia sme si chceli napraviť chuť. Vedeli sme, že nás nečaká ľahký súper, ale duel sa vyvíjal v našej réžii, čoho dôsledkom je aj výsledok 7:1 a prvé body do tabuľky. Som rád, že nás prišlo podporiť také množstvo ľudí a dúfam, že si nájdu cestu aj na ďalšie zápasy."