Senica
Prvá písomná zmienka o obci Rohov pochádza už zo 14 storočia, presnejšie z roku 1392. Obec sa nazývala Ekfalwa a patrila hradu Holíč. Od roku 1471 sa jej vlastníkom stalo…
Senickí dopraváci vyšetrujú nehodu staršieho BMW a e-kolobežky. Priebeh nehody zachytila na autokameru náhodná svedkyňa.
Polícia prijala, v utorok 9.11.2021 v noci, hlásenie o dopravnej nehode na ceste II. triedy, medzi mestom Šaštín-Stráže a obcou Dojč. NaZahori.sk o tom informovala Zlatica Antalová, hovorkyňa KR PZ…
 Predposledné zasadnutie Mestského zastupiteľstva Senici v tomto roku sa uskutoční na radnici dnes 11. novembra 2021 o 15.00 h.
Policajné hliadky počas 4-hodinovej akcie zistili 162 priestupkov v doprave, z toho 152 vodičov riešili v blokovom konaní na mieste. Najviac prehreškov v doprave odhalili senickí policajti a to cez…
Od pondelka 15. novembra 2021 bude na základe COVID automatu okres Senica v čiernom treťom stupni ohrozenia, okresy Malacky Skalica a Myjava budú v bordovom druhom stupni ohrozenia.
Trnavský samosprávny kraj (TTSK) už rok ponúka službu domáceho tiesňového volania. Bezplatne ju môžu využívať osamelo žijúci ľudia, ktorým umožňuje privolať si pomoc v krízových situáciách prostredníctvom stlačenia SOS tlačidla.
Aktualizácia: Pripravované podujatie Martinské svetlonosenie je v jeho pôvodnej koncepcii kvôli zhoršujúcej sa pandemickej situácii v okrese Senica zrušené.
Futbalisti FK Senica nestačili v zápase 14. kola najvyššej futbalovej súťaže Fortuna ligy na Zlaté Moravce, keď v domácom prostredí prehrali 1:2.
Strana 1 z 199
Nazahori.sk používa cookies
Táto stránka používa súbory cookies. Ak budete pokračovať v prehliadaní tejto stránky, súhlasíte s ich používaním.