FOTO+VIDEO: ObFZ Senica: Na úvod 3. kola Rybky rozobrali oslabený Borský Sv. Jur

Rybky - Borský Sv. Jur 5:0, 3. kolo 6. liga ObFZ Senica Rybky - Borský Sv. Jur 5:0, 3. kolo 6. liga ObFZ Senica Vlado Miček

V úvodnom stretnutí 3. kola ObFZ Senica si Rybky poradili rozdielom triedy s oslabeným Borským Sv. Jurom, ktorý rozstrieľali 5:0.

Rybky - Borský Sv. Jur 5:0, 3. kolo 6. liga ObFZ Senica NaZahori.sk

FC Rybky – FK Borský Sv. Jur 5:0 (3:0)

Góly: 50. a 64. G. Bartošek, 7. K. Ravas, 42. F. Ravas, 44. P. Černek

FC Rybky: T. Harnoš – Ľ. Fábik, D. Patka, P. Černek, J. Kuchta, M. Mareček, F. Cigáň, K. Ravas, M. Mach, G. Bartošek, F. Ravas (M. Vrablic, M. Bojnanský)

FK Borský Sv. Jur: L. Kleinedler – M. Čech, S. Hrnek, M. Miženko, M. Mikulič, J. Stanek, G. Palkovič, D. Strapko, A. Maxian, Z. Švejda, H. Drgonec

Hostia pricestovali iba s 11 hráčmi a bez šiestich hráčov základnej zostavy. Domáci si túto situáciu uvedomovali a zakusli sa od začiatku do súpera. Už v 7. minúte sa technickou strelou prezentoval minuloročný dorastenec FK Senica Kristián Ravas a otvoril skóre stretnutia. Aj naďalej mali domáci hernú prevahu, ale nedokázali premeniť ani najvyloženejšie šance. Až v závere prvého polčasu sa po rohovom kope najlepšie zorientoval Frederik Ravas a jeho tečovaná strela skončila v sieti hostí. V úplnom závere sa presadil po individuálnej akcii Peter Černek a bolo jasné, že v druhej časti sa už vývoj stretnutia nezmení.

Tak aj bolo a domáci mali aj naďalej navrch. Strelecky sa dvakrát presadila nová posila Gabriel Bartošek. Skúsený 35-ročný futbalista dokázal dvakrát prekonať hosťujúceho Kleinedlera. Domáci po týchto presných zásahoch poľavili, naopak hosťom slúži ku cti, že ani za takéhoto nepriaznivého stavu nerezignovali a snažili sa aspoň o čestný úspech. Ten sa im napriek snahe napokon nepodarilo streliť a domov odišli s krutým výsledkom 0:5.