FOTO+VIDEO: ObFZ Senica: 51-ročný otec zaskočil za syna a vychytal víťazstvo nad lídrom súťaže

Spartak Stráže - FC Rybky 6:0, brankári pred zápasom, vľavo domáci Peter Hladký st. a vpravo hostí Richard Rýzek. Spartak Stráže - FC Rybky 6:0, brankári pred zápasom, vľavo domáci Peter Hladký st. a vpravo hostí Richard Rýzek. Vlado Miček

V majstrovstvách oblasti Cerová nadviazala na dobré výsledky a doma si bez problémov poradila so Sobotišťom. Prvý bod si v nervóznom zápase s Borským Mikulášom pripísala Jablonica, ale mohli byť aj tri.

Spartak Stráže - FC Rybky 6:0, zápas 4. kola 6. ligy ObFZ Senica NaZahori.sk

6. liga ObFZ Senica, 4. kolo

TJ Družstevník Hlboké – TJ Slovan Dubovce 2:0 (0:0)

Góly: 67. T. Slovík, 80. B. Chovanec, rozhodovali V. Vlk, B. Dutka, 60 divákov.

Hlboké: M. Hrušecký – D. Rosa, T. Slovík, R. Mráz, T. Vašek, D. Štora, F. Drinc, S. Otépka, Ľ. Klein, B. Chovanec, R. Slaný (M. Zríni, P. Kumančík, M. Dujka, D. Pucheľ, P. Krč).

Dubovce: Bolebruch – M. Kudláč, D. Kudláč, B. Biskupič, O. Rybnikár, M. Sprušanský, R. Balážik, D. Helt, B. Madák, F. Vanek, P. Blaha (R. Pollák, D. Sloboda).

V prvom polčase veľa futbalovej krásy diváci nevideli. Už v 4. minúte si domáci stopér opečiatkoval žrď vlastnej bránky a okrem neuznaných dvoch gólov domácich pre postavenie mimo hry sa toho veľa neudialo. Do druhého polčasu Hlbočania vstúpili s cieľom rýchleho rozhodnutia, ale nedarilo sa im a Dubovce odolávali. Naopak mohli ísť aj do vedenia, ale Hrušecký vytiahol skvelý zákrok pri najväčšej šanci hostí. Domácich akoby tento moment nakopol a v 67. minúte zobral na seba ťarchu zodpovednosti Tomáš Slovík. Obišiel troch hráčov a popri Bolebruchovi dostal Hlboké do vedenia. Domáci sa upokojili a na ťahu boli hostia. Tí však nenašli bez Martinusíka účinnú protizbraň a v 80. minúte definitívne rozhodol od žrde netradičný strelec Bronislav Chovanec. V závere si domáci postrážili čisté konto a nedovolili súperovi zopakovať minulosezónnu deľbu bodov.

TJ Družstevník Lakšárska Nová Ves – TJ Družstevník Popudinské Močidľany 2:1 (1:0)

Góly: 16. F. Orlík, 67. T. Velický – 54. M. Foriška, rozhodovali M. Šefčík, M. Hurbánek, 100 divákov.

Lakšárska Nová Ves: R. Močko – J. Cigánek, M. Tománek, J. Machlica, P. Hílek, R. Winkler, J. Predmeský, J. Cingel, S. Velický, F. Orlík, T. Velický (R. Velický, J. Vicen, F. Hubek).

Popudinské Močidľany: M. Krušina – O. Hološka, S. Jurenka, T. Buchta, M. Hladký, V. Kudlač, M. Kuboš, M. Foriška, O. Masaryk, J. Starý, L. Vacenovský (T. Kocák, M. Entlich, R. Hatala).

Vo vyrovnanom stretnutí sa domáci ujali vedenia po štvrťhodine hry, keď sa dokázal presadiť František Orlík. V druhom polčase sa hosťom podarilo vyrovnať v 54. minúte zásluhou Michala Forišku. O troch bodoch pre Lakšáre napokon rozhodol Tomáš Velický, ktorý sa do streleckej listiny zapísal v 67. minúte.

TJ Tatran Jablonica – TJ Sokol Borský Mikuláš 1:1 (0:0)

Góly: 64. M. Galba – 88. Ľ. Macek, červená karta 89. M. Morávek (B. Mikuláš), rozhodovali R. Blažek, P. Dzindzík, 100 divákov.

Jablonica: Ľ. Lörincz – J. Peterka, K. Klásek, A. Pavlík, J. Hazucha, R. Nestarec, D. Peterka, P. Gaža, M Galba, E. Závodský, B. Kolenyak (B. Kristián, M. Pavlík, M. Kuľka).

Borský Mikuláš: D. Cigánek – D. Plaisner, S. Vaniš, T. Mička, Ľ. Macek, Róbert Cintula ml., T. Lipár, L. Petrík, M. Morávek, O. Abogan, T. Vanek (J. Ondriska, Róbert Cintula st.).

V úvode stretnutia mali o niečo viac z hry domáci futbalisti, ale postupom času preberali iniciatívu hráči Borského Mikuláša, ktorí však svoje šance nedokázali využiť a tak sa do šatní išlo za bezgólového stavu. Omladený tím domácich, ktorý bez skúsenej dvojice Klásek, Nestarec mal vekový priemer pod 20 rokov, statočne vzdoroval hosťom, ktorí sa museli mať na pozore pred rýchlymi kontrami. Úvodný gól stretnutia padol v 64. minúte, keď sa po peknej individuálnej akcii rozhodol Mário Galba z diaľky vystreliť a jeho presná strela skončila v hornom rohu Cigánekovej brány. Búrania sa snažili s výsledkom niečo spraviť, dostali sa do niekoľkých výborných príležitostí, ale buď zlyhali v koncovke alebo sa spoľahlivými zákrokmi predviedol domáci gólman Lörincz. Keď sa už zdalo, že si domáci po troch prehrách pripíšu tri body, jeden z obrancov nešťastne zasiahol strelu hostí rukou v šestnástke a bol z toho pokutový kop. Ten bezpečne premenil Ľubo Macek a zariadil síce v hodine dvanástej, ale zaslúžene remízu. Čiernym momentom stretnutia boli nasledujúce okamihy, keď sa po góle strhla poriadna strkanica, po ktorej sa musel zaslúžene s červenou kartou porúčať hosťujúci Michal Morávek.

Rozhodca Blažek nemal v zápase jednoduchú úlohu, keď pri každom jeho rozhodnutí bola jedna alebo druhá strana nespokojná. Kľúčové okamihy rozhodol správne - ruka domáceho obrancu nebola zámerná, ale bola v šestnástke a od tela a pokutový kop bol nariadený správne. Takisto žltá a červená po góle boli v poriadku a možno viacerí hráči môžu byť radi, že zostalo len pri nich...

FK Cerová – TJ Družstevník Sobotište 5:1 (3:0)

Góly: 25., 31. a 75. M. Holič, 33. P. Pitorák, 83. Ma. Kubisa – 46. J. Chvála, červená karta: 64. M. Včelka (Sobotište), rozhodovali: J. Lapoš, P. Tokoš, 100 divákov.

Cerová: D. Václavek – P. Machlica, J. Holič, J Herceg, Mi. Kubisa, P. Nosko, P. Pitorák, P. Kuchta, M. Gurín, Ma. Kubisa, M. Holič (Ľ. Hanzlíček, M. Ochránek, B. Vach, T. Miča)

Sobotište: M. Velický – P. Kadlečík, R. Tomeček, T, Vizváry, D. Nečas, A. Kúdela, K. Hála, M. Vandák, R. Kubina, J. Chvála, M. Včelka (M. Kadlečík, J. Brhel, M. Hyža, V. Rehák).

Ako výborný ťah sa pre domácich ukázalo zaradiť Mareka Holiča na hrot útoku. Vysoký hráč, ktorý vie zahrať aj v defenzív,e od začiatku robil hosťom problémy. V 25. minúte sa prvýkrát presadil, keď takmer z hranice šestnástky poslal loptu hlavou presne do pravého horného rohu bezmocného Velického. O šesť minút už bolo 2:0, keď sa po chybe obrany dostala lopta opäť k voľnému Holičovi, ktorý strelou medzi nohy brankárovi rozvlnil sieť. Hostia sa z tohto gólu ešte nestačili spamätať a inkasovali po tretíkrát, tentokrát sa presadil Patrik Pitorák.

Cez polčas sa domáci funkcionári rozlúčili so svojou dlhoročnou oporou Jožkom Beňom, ktorý bol po dlhé roky najlepším strelcom mužstva a pred touto sezónou prestúpil do Šajdíkovych Humencov.

V úvode druhej časti zdramatizoval priebeh hosťujúci Ján Chvála, keď sa presadil už v prvej minúte polčasu. Lenže v 64. minúte sa zbytočne nechal vylúčiť Marek Včelka a domáci pridali ďalšie dva presné zásahy. Štvrťhodinu pred koncom dovŕšil svoj hetrik Holič a v poslednej desaťminútovke uzavrel na konečných 5:1 Marek Kubisa.

Ešte je skoro na hodnotenie, ale zdá sa, že Cerovej výrazný rez nielen kádrom, ktorý sa začal už v minulej sezóne, začína prinášať výsledky a klub spod hradu Korlátka by sa mohol vrátiť na vrchné priečky, ktoré mu v minulosti patrili pravidelne.

TJ Kopčany – FK Oreské 3:2 (2:2)

Góly: 31. M. Lorenc, 43. D. Kozány, 73. F. Daniel – 14. a 35. L. Pavlačka, rozhodovali R. Srnec, F. Matúš, M. Línet, 100 divákov.

Kopčany: M. Vaculka – T. Novák, J. Sasínek, R. neúročný, F. Daniel, M. Baláž, M. Ivan, M. Lorenc, D. Kozány, J. Blažek, R. Mišík (J. Hrušecký, M. Negrean, O. Zabadal).

Oreské: P. Štefka – O, Kralovič, D. Baláž, L. Mikuš, R. Šefčík, T. Jarábek, L. Pavlačka, M. Krišák, M. Buchta, F. Zaťko, P. Mikuš (A. Hrbatý, S. Regásek).

V Kopčanoch platilo, kto sa smeje naposledy, ten sa smeje najlepšie. Domáci totiž v prvom polčase dvakrát prehrávali, keď sa na strane hostí presadil Lukáš Pavlačka. Ale ešte do zmeny strán dokázali v oboch prípadoch manko zmazať, keď sa o to postarali Marek Lorenc a Dávid Kozány. V druhom polčase si už Kopčany na Pavlačku dali pozor, naopak štvrťhodinu pred koncom sa trafil 21-ročný Frederik Daniel a rozhodol o troch bodoch pre domácich.

FK Borský Svätý Jur – TJ Slovan Šaštín 3:0 (2:0)

Góly: 34. A. Maxian (11m), 43. G. Palkovič, 63. D. Badáň, červená karta: 64. R. Tuma (Šaštín), rozhodovali J. Hušek, L. Mesíček, 150 divákov.

Borský Svätý Jur: L. Kleinedler – R. Šimkovič, M. Mikulič, R. Csomor, P. Hrúz, D. Badáň, G. Palkovič, D. Strapko, A. Maxian, Z. Švejda, H. Drgonec (S. Hrnek).

Šaštín: J. Mach – M. Šedivý, D: Daniel, J. Malík, A. Daniš, R. Tuma, D. Stanický, D. Schlosser, F. Bartal, R. Slovák, K. Barkóci (P. Vach, P. Dostál, V. Polák, M. Valúšek).

V nervóznom stretnutí ukázal hlavný rozhodca až 12 žltých kariet a jednu červenú. Domáci, ktorý si minulý týždeň z Rybiek priviezli nelichotivý výsledok 0:5 nastúpili predsa len v silnejšej zostave a po polhodine hry sa dostali do vedenia, keď Alexander Maxian premenil pokutový kop. V 43. minúte sa domácim zásluhou Gabriela Palkoviča podarilo zvýšiť na 2:0. Ak aj hostia pomýšľali na zvrat v zápase, obrali ich o to okamihy po hodine hry. Denis Badáň zvýšil na 3:0, čo sa nepáčilo Rastislavovi Tumovi, ktorý najskôr inkasoval za protesty voči postrannému rozhodcovi žltú kartu a následne za ďalšie proti hlavnému aj červenú. V desiatich sa už hostia na výraznejší odpor nezmohli a tri body a jednoznačné víťazstvo si už domáci ustrážili.

OŠK Rohov – TJ Chvojničan Radošovce 3:1 (3:0)

Góly: 15. a 35. I. Ravas, 39. M. Burian – 90. R. Kudlač, červená karta: 17. Erik Vávra (Radošovce), rozhodovali L. Mesíček, M. Tubl, 100 divákov.

Rohov: L. Greguš – J. Cibula, A. Januška, M. Kadlíček, J. Černek, P. Ivánek, M. Ostrý, M. Praskač, I. Ravas, M. Burian, T. Chneider (Ľ. Rýzek, P. Kukliš, J Frťal, A. Plott).

Radošovce: P. Bulka – M. Žúrek, P. Nádaský, M. Tokoš, L. Sloboda, S. Ťulák, M. Španka, S. Štefek, R. Kudlač, Er. Vávra, Ed. Vávra.

V Rohove sa o všetkom podstatnom rozhodlo v prvej časti, ktorú domáci vyhrali 30 a hostia navyše prišli o vylúčeného Erika Vávru. Po štvrťhodine hry sa presadil Ivan Ravas, čo otriaslo hosťami, ktorý o dve minúty dostali ďalšiu ranu, keď sa nedobrovoľne musel porúčať z ihriska vylúčený Erik Vávra. Po polhodine hry strelil svoj druhý gól Ravas a keď pridal Martin Burian v 39. minúte tretí, bolo prakticky vymaľované. Domáci si už víťazstvo postrážili, hosťom sa v desiatich a bez Rada Drgona v zostave podarilo zaznamenať aspoň čestný úspech, keď sa v samom závere presadil Róbert Kudlač.

TJ Spartak Stráže – FC Družstevník Rybky 6:0 (3:0)

Góly: 27., 34. a 61. T. Polák, 30. F. Cigáň (vl.), 47. E. Pagáč, 86. J. Herda, červená karta 6. Dominik Patka (Rybky), rozhodovali G. Knap, F. Matúš, 150 divákov.

Stráže: P. Hladký st. – I. Letko, E. Pagáč, L. Letko, V. Smolinský, B. Daniel, M. Konečný, M. Búran, D. Chropovský, J. Herda, T. Polák (E. Pollák, D. Riška, N. Hubek, Ľ. Danihel, P. Daniel)

Rybky: R. Rýzek – Ľ. Fábik, D. Patka, P. Černek, J. Kuchta, M. Mareček, F. Cigáň, M. Mach, F. Ravas, M. Vrablic, T. Duška (K. Ravas, M. Bojnanský, P. Januška).

V domácej bránke sa od začiatku stretnutia predstavil 51-ročný Peter Hladký, ktorý zaskočil za svojho syna, ktorý deň predtým strávil na svadbe a svojmu mužstvu pomohol k víťazstvu čistým kontom. V šlágri kola sa rozhodujúci okamih odohral hneď v úvode stretnutia. Hosťujúci Dominik Patka fauloval prenikajúceho hráča domácich Martina Búrana a za zmarenie gólovej príležitosti nasledovala červená karta. Domáci sa síce hneď po získaní početnej výhody chvíľu hľadali, ale potom v priebehu ôsmich minút trikrát udreli. Najskôr sa presadil z priameho kopu Tomáš Polák, potom si nešťastný vlastný gól z polovice ihriska strelil Filip Cigáň a silné momenty domácich zakončil podarenou strelou Polák.

Do druhej časti hostia prestriedali, ale už po dvoch minútach opäť inkasovali, keď sa po štandardnej situácii presadil stopér Erik Pagáč. To už si domáci hráči zápas užívali a po hodine prišla najkrajšia akcia zápasu, keď sa po centri dostal k voleju Polák a parádnou strelou dovŕšil hetrik. Hostia si v tomto zápase museli vypiť kalich horkosti až do dna, nebolo im súdené streliť ani čestný gól. Najbližšie mal k nemu Černek, ale jeho strela sa od žrde odrazila späť do ihriska. Strelecký účet stretnutia zakončil v 86. minúte Jakub Herda, ktorý stanovil pre doterajšieho lídra krutú prehru 0:6.

7. liga ObFZ Senica, 4. kolo

FK Smrdáky – TJ Družstevník Hradište pod Vrátnom 2:1 (2:1)

Góly: 14. P. Smoleňák, 16. L. Blanárik – 37. M. Sadloň, rozhodoval G. Knap , 100 divákov.

Smrdáky: P. Maruša – D. Štefanka, D. Sekáč, F. Pagáč, S. Štefka, P. Smoleňák, M. Škoda, J. Pagáč, J. Antálek, L. Blanárik, V. Bôžik (P. Fojtlin, I. Vacula, M. Škandera, T. Danihel, M. Blanárik)

Hradište: P. Rehák – R Kováč, J. Kršteník, T. Sadloň, F. Michalička, M. Sadloň, R. Jurovatý, L. Štefka, R. Barcaj, R. Zríni, M. Furko (A. Gregor).

O všetkom podstatnom sa rozhodlo už v prvej polovici stretnutia. Domácim sa po štvrťhodine podarilo doskočiť na rozdiel dvoch gólov, keď sa v priebehu troch minút presadili Patrik Smoleňák a Lukáš Blanárik. Hostia ešte do polčasu znížili Martinom Sadloňom, ale ďalšie šance už nedokázali premeniť a tak sa domáci tešili z tesného víťazstva.

TJ Družstevník Vrádište – TJ Družstevník Koválov 1:3 (1:3)

Góly: Ľ. Múčka – 27. M. Veselý, 31. L. Nemečkay, 39. T. Pavlík, rozhodoval M. Tubl, 115 divákov.

Vrádište: M. Dubai – P. Smaženka, R. Strož, R. Jurčík, J. Giertl, D. Tőkőly, P. Mareš, P. Valla, B. Holúsek, D. Hlaváček, Ľ. Múčka (R. Ondráš, P. Rybár, A. Hříba, M. Strož, M. Duban, V. Huťťa).

Koválov: L. Szpyrc – L. Nemečkay, J. Mlčúch, T. Pavlík, R. Ondrejkovič, L. Polák, P. Hyža, M. Kuba, L. Slezák, M. Veselý, V. Labaš (M. Vach).

V súboji predposledného s posledným sa ako prvý radovali domáci, keď sa v 21. minúte presadil Ľuboš Múčka. Lenže hostia predviedli skvelú 12-minútovku, počas ktorej dokonale rozobrali domácich a strelili im tri góly. Vrádište cez polčas vystriedalo brankára, spravilo aj ďalšie zmeny, ale nestačilo to nielen na zvrat, ale ani na kontaktný gól.

TJ Družstevník Smolinské – TJ Družstevník Rovensko 5:3 (2:0)

Góly: 10. a 71. A. Beňa, 40. Marek Masár, 52. a 84. D. Kašák – 59. M. Surový, 64. T. Junas, 88 I. Štora, rozhodoval J. Škrinár, 70 divákov.

Smolinské: B. Kavecký – L. Rehák, R. Okasa, D. Kašák, Marek Masár, A. Beňa, R. Daniel, Martin Masár, R. Maderič, J. Mach, F. Daniel (J. Čelústka, P. Goga, A. Buček).

Rovensko: M. Vávra – L. Nemec, L. Velický, S. Starych, T. Kratochvíl, B Baláž, T. Hrúz, M. Surový, M. Hanečka, T. Junas, E. Guoth (I. Štora, A. Mach, M. Šimo, D. Jakab).

Pre divákov atraktívny duel odštartoval strelecké preteky už v 10. minúte Adam Beňa. Ešte do polčasu zvýšil Marek Masár a keď v 52. minúte zvýšil už na 3:0 Daniel Kašák, zdalo sa, že je o výsledku rozhodnuté. Lenže hostia po hodine hry dvomi rýchlymi gólmi Martina Surového a Tomáša Junasa znížili na rozdiel jediného gólu a zdalo sa, že by nemuseli zo Smolinského odchádzať naprázdno. Lenže v 71. minúte sa po druhýkrát v stretnutí trafil Beňa a v 84. minúte ho napodobnil aj Kašák a o víťazstve domácich nebolo pochýb. V závere ešte kozmeticky upravil výsledok za hostí striedajúci Ivan Štora.

TJ Kerko Šajdíkove Humence – ŠK Petrova Ves 3:0 (0:0)

Góly: 66. E. Flámik (11m), 72. D. Fuksa, A. Fortiška, rozhodovali J. Škrinár, R. Blažek , 120 divákov.

Šajdíkove Humence: F. Rafaja – Ľ. Fedorčák, E. Flámik, R. Horváth, P. Václavek, P Portel, P. Macek, A Foriška, V. Kutlak, R. Bilka, D. Fuksa (P. Pucheľ, D. Šimek).

Petrova Ves: P. Pochylý – R. Juríček, M Pochylý, M. Šúrek, M. Polach, J. Krbica, M. Matula, M. Pukančík, M. Ovečka, I. Serafín, L. Šedicý (M. Madák, P. Lukáč, D. Hrubša).

FC Sekule – ŠFK Štefanov 0:3 (0:2)

Góly: 11. L. Hrubša, 37. a 63. M. Valla, rozhodovali V. Vlk, G. Knap, 120 divákov.

Sekule: J. Vlk – Ad. Trajlínek, T. Bílek, M. Ježek, P. Kovár, F. Ondriška, M. Chvátal, M. Hajdin, P. Valúšek, G. Štefek, G. Ježek (M. Kubinák, M. Vávra, V. Zaic).

Štefanov: M. Michálek – L. Hrubša, P. Tomašovič, D. Hlavenka, P. Polák, V. Tomka, S. Daniel, J. Chudý, M. Rampáček, M. Macek, M. Valla (R. Mokrohájsky, M. Nesnadný, D. Klena, M. Malík).

TJ Družstevník Unín – TJ Družstevník Kunov 4:2 (2:1)

Góly: 23. F. F. Buček, 32. M. Uher (11m), 48. M. Tokoš, 90. P, Rehák – 20. R. Burian, 81. J. Belohlávek, rozhodovali F. Matúš, M. Tubl, 100 divákov.

FK TJ Kovotvar Kúty – ŠK Baník Čáry 1:3 (0:0)

Góly: 65. K. Mihál – 57. M. Puskač, 63. T. Gabriš, 77. D. Riška, rozhodovali M. Šefčík, P. Dzindzík, 250 divákov.

8. liga ObFZ Senica, 4. kolo

FK Chropov – OFK Vrbovce 3:3 (2:3)

Góly: 22 O. Černek, 44. a 72. K. Krutý – 6. L. Vaňa, 9. E. Klimek, 10. R. Škoda , rozhodoval Š. Daniš, 50 divákov.

Chropov: T. Petri – J. Ilčík, V. Vávra, P. Hlavička, M. Kuchárek, L. Ivánek, K. Krutý, M. Bartal, O Černek, R. Kudlač, O. Orth (T. Krutý, N. Remešic, O. Stúpal).

Vrbovce: M. Dolník – E. Sládek, P. Mareček, P. Filka, P. Chrenka, R. Hainc, L. Vaňa, A. Žák, R. Škoda, E. Klimek, M. Kubíček (J. Mocko).

TJ Družstevník Prietrž – TJ Družstevník Dojč 6:1 (3:0)

Góly: 1. a 14. M. Svatík, 40. J. Janitor, 57. A. Boledovič, 68. a 81. R. Sedláček – 55. R. Búzek, rozhodoval M. Bednár, 50 divákov.

Prietrž: D. Mucha – M. Kukliš, O. Ilčík, S. Jarábek, J. Janitor, J. Jastráb, R. Scholze, M. Svatík, A. Rýzek, M. Harnoš, A. Boledovič (J. Mindek, F. Jurča, M. Horňák, R. Sedláček, R. Jurko).

Dojč: Pat. Kuček – P. Rehák, M. Krátky, P. Portel, J. Ganzlmár, M. Línek, Z. Čech, R. Klena, S. Bukovský, R. Búzek, M. Khula (M. Portel, Pav. Kuček)

Ak sme očakávali vyrovnaný priebeh, mýlili sme sa. Domáci mali od začiatku navrch, keď dej zápasu udala už úvodná akcia, z ktorej sa presadil domáci Martin Svatík. Ten istý hráč na konci prvej štvrťhodiny zvyšoval už na dvojgólový rozdiel a ešte do polčasu na 3:0 upravil Jakub Janitor. Desať minút po zmene strán prišla menšia zápletka, keď najproduktívnejší strelec uplynulého ročníka Róbert Búzek znížil na 1:3, ale vzápätí Andrej Boledovič kontroval a hostia sa u na odpor nezmohli. Naopak ešte dvakrát sa do streleckej listiny zapísal striedajúci Radovan Sedláček a Prietrž tak jednoznačne zdolala svojho súpera 6:1.

FC Bradlan Košariská – TJ Družstevník Trnovec 0:6 (0:2)

Góly: 19. a 83. P. Tokoš, 31. a 48. J. Zubalík, 47. M. Bančák, 70. D. Vinkler, rozhodoval L. Mesíček, 50 divákov.

TJ Podbranč – TJ Družstevník Osuské 1:2 (0:2)

Góly: 87. J. Mila – 30. Š. Rechtorík, 35. S. Olah, rozhodoval J. Hušek, 100 divákov.

TJ Kopaničiar Chvojnica – TJ Družstevník Letničie 4:2 (1:0)

Góly: 11., 60. 86. a 90. I. Oravec – 55. J. Peška, 73. J. Šarközy, rozhodovali M. Hurbánek, M. Bednár, 100 divákov.

TJ Družstevník Bukovec – TJ Družstevník Jablonka 5:0 (2:0)

Góly: 11. a 66. J. Tabiš, 15. a 52. M. Majdlen, 72. M. Augustín, rozhodoval J Lapoš, 40 divákov.