Basketbalisti MBK ŠK Holíč hladko do ďalšieho kola Slovenského pohára

By Mario Jaborník november 25, 2018 0
MŠK BO Holíč - BK DSG Dunajská Streda 81:48 (38:20) MŠK BO Holíč - BK DSG Dunajská Streda 81:48 (38:20) MŠK BO Holíč

Basketbalisti MŠK BO Holíč uspeli aj v odvetnom stretnutí kvalifikácie do Slovenského pohára a po výhre o 33 bodov nad BK DSG Dunajská Streda sa tešia z postupu.

MŠK BO Holíč - BK DSG Dunajská Streda 81:48 (38:20)

Body a zostava MŠK BO Holíč: Masaryk, Rozboril 7, Snopko 3, Rypák 2, Marenčík O., Došek 15, Bluska 2, Hanusek 15, Surový 3, Jaborník 7, Mlýnek 27, Zajaroš, tréner: Marenčík L.

Basketbalisti Holíča majú za sebou úspešný duel kvalidfikácie do Slovenského pohára. Po výhre v prvom stretnutí na palubovke v Dunbajskej Strede 91:66 dokázali výrazne zvíťaziť aj na domácej pôde.

Od prvých minút mali duel pod svojou taktovkou, keď s hneď v samom úvode ujali vedenia 11:0. Domáci sa po vytvorení náskoku neuspokojili a v nastúpenom trende pokračovali aj v druhej štvrtine a tak bol polčasový rezultát 38:20.

Záhoráci si postrážili úvod druhého polčasu, v ktorom nepripustili Dunajskostredčanom návrat do stretnutia a pripísali si vysoké víťazstvo o 33 bodov. Vďaka jednoznačnému priebehu sa do zápasu dokázali zapojiť všetci hráči domácich. Basketbalisti MŠK BO Holíč ďakujú divákom a sponzorom za prejavenú dôveru.