Holíčania pokorili Trnavu

By redakcia / M. Jaborník december 02, 2018 0
MBK SLÁVIA Trnava – MŠK BO Holíč 57: 87 MBK SLÁVIA Trnava – MŠK BO Holíč 57: 87 fotky - zdroj: MŠK BO Holíč

V sobotu 1.12.2018 v  basketbalovej II. lige mužov západ sa stretli zatiaľ neporazené družstvá a tak otázkou bolo, ktoré z mužstiev si udrží v kolónke prehier nulu.

MBK SLÁVIA Trnava – MŠK BO Holíč 57: 87

(29 : 45)

Zostava MŠK BO Holíč:  Hanusek 15, Mihaliska, O. Marenčík, Rozboril 10, Snopko 30 (9 trojok), Halahija 8, Došek 12, Pukančík 12, Surový, Zajároš

Tréner : Ľ.Marenčík

Vstup do zápasu mali lepší Holíčania, keď po dvoch minútach viedli 9 : 0. Domácim hráčom sa síce podarilo znížiť v prvej štvrtine na rozdiel päť bodov, no od tohto okamihu dominovali na palubovke už len Záhoráci. Hostia si dokázali vytvoriť  polčasový šestnásť - bodový náskok.

V druhom polčase sa Trnavčania pokúsili o zvrat v zápase, ale basketbalisti Holíča si disciplinovanou hrou udržali primeraný odstup v skóre. V záverečnom dejstve Záhoráci si peknými kombináciami v útoku a najmä dobrou obranou ( domáci hráči nastrieľali len sedem bodov ) zabezpečili zaslúžené víťazstvo na palubovke Trnavy.

Basketbalisti MŠK BO Holíč tak pokračujú ako líder v II. lige západ bez prehry.

Dňa 15. 12. 2018 o 16,00 hodine MŠK BO Holíč privíta na domácej palubovke v ŠH Kollárova ul. mužstvo z Partizánskeho.