Basketbalisti MŠK BO Holíč valcujú aj naďalej, odnieslo si to Partizánske

Basketbalisti MŠK BO Holíč Basketbalisti MŠK BO Holíč MŠK BO Holíč

Basketbalisti Holíča pokračujú na víťaznej vlne. Tentokrát si ich formu odskákali hráči BK TJ Iskra Partizánske, ktorí Záhorákom v domácom prostredí podľahli o 21 bodov.

BK TJ Iskra Partizánske   -   MŠK BO Holíč 63:84 (29:44)

Zostava a body Holíča: Rypák 16, Masaryk 4, Snopko 5, Hnusek 22, Došek 9, Mihaliska, Mlynek 26, Surový 2

Na svoj posledný zápas na palubovke súpera v základnej časti II. lige  západ cestovali basketbalisti Holíča do Partizánskeho. Papierové predzápasové predpoklady začali napĺňať hostia od úvodu stretnutia, keď dominovali v podkošovom priestore súpera a úspešnými útočnými kombináciami. Domáci hráči sa nevedeli presadiť v útoku proti dobre organizovanej obrane hráčov Holíča čoho výsledkom bol stav po prvej štvrtine 21 : 7 pre hostí. V druhej štvrtine sa dostali do hry všetci hráči z lavičky, ktorí prispeli k polčasovému pätnásť bodovému  rozdielu pre Holíčanov.

Domáci basketbalisti v druhom polčase nedokázali zdramatizovať priebeh zápasu a tak hostia kontrolovali priebeh hry až do víťazného záveru. V záverečnom kole základnej časti II. ligy privítajú Holíčania na domácej palubovke o dva týždne súpera z Dunajskej Stredy.

Basketbalisti ďakujú Mestu Holíč, všetkým sponzorom, mediálnym partnerom a fanúšikom za podporu.