MŠK BO Holíč: Piate víťazstvo basketbalistov z piatich zápasov

By Marián Samson december 01, 2019 0
Holíčania zvíťazili na palubovke Dunajskej Stredy Holíčania zvíťazili na palubovke Dunajskej Stredy

Druhá liga Západ pokračovala piatym kolom. Basketbalisti MŠK BO Holíč odohrali v sobotu 30.11.2019 svoj zápas na palubovke Dunajskej Stredy.

Do prvej štvrtiny nastúpili hostia s úmyslom vytvoriť si väčší rozdiel v skóre a zlomiť odpor domácich basketbalistov čo sa nedarilo vďaka vysokej úspešnosti streleckých pokusov Dunajskostredčanov. I keď sa podarilo nastrieľať Holíčanom v prvom polčase 52 bodov, domáci držali krok s favoritom.

Odpor domácich sa podarilo zlomiť v tretej štvrtine, v ktorej zaznamenali len štyri koše a tak Holíčania odskočili svojmu súperovi na dvadsaťtri bodový rozdiel. V záverečnej štvrtine sa podarilo domácim skorigovať stav stretnutia na záverečných 75 : 92, čo znamená piate víťazstvo pre basketbalistov Holíča z piatich zápasov.