Basketbalisti Holíča vo vyrovnanom stretnutí zdolali Nitru

Basketbalisti Holíča vo vyrovnanom stretnutí zdolali Nitru Featured

MŠK BO Holíč – EXIT Nitra 67:60 (33:38) MŠK BO Holíč – EXIT Nitra 67:60 (33:38) MŠK BO Holíč

Basketbalisti z Holíča zvládli vyrovnaný domáci duel s Nitrou a na svoje konto si pripísali tretie víťazstvo v sezóne.

MŠK BO Holíč – EXIT Nitra 67:60 (33:38)

Zostava a body Holíča: Jaborník 6, O Marenčík, Hnusek 12, Došek 12, Mihaliska, Rozboril 9, Mlynek 16, Kubinec 4, Chrenka 4, Pukančík 6, Barančík, tréner: Ľ Marenčík, asistent trénera: D Snopko.

Hráči MŠK BO Holíč odohrali ďalší duel na domácej palubovke proti súperovi z Nitry. Hosťujúci basketbalisti v prvej štvrtine dokonale zaskočili Holíčanov dobrým pohybom, premieňaním svojich streleckých príležitostí a tvrdou obranou, čoho výsledkom bolo vedenie po prvej štvrtine o dvanásť bodov. Vstup do druhej štvrtiny vyšiel lepšie domácim basketbalistom, ktorí po štrnásť bodovej šnúre sa ujali vedenia, napriek tomu polčas vyhrali o päť bodov hostia z Nitry.

V druhom polčase pokračoval tvrdý, no korektný duel, najmä v podkošovom priestore, z ktorého vyťažili viac domáci basketbalisti, čo im prinieslo tretie víťazstvo v prebiehajúcej sezóne nad kvalitným súperom.